A szabadkai Rotary Club ösztöndíj pályázatot hirdet középiskolások és főiskolai/egyetemi hallgatók részére a 2019/20-as tanévre

A pályázaton olyan szabadkai lakhelyű középiskolások és főiskolások/egyetemisták vehetnek részt, akik a Szerb Köztársaság által alapított bármely középiskola, főiskola vagy egyetem hallgatói. Az ösztöndíjat II, III, IV osztályos középiskolás tanulók és II, III, IV, V, VI évfolyamon levő főiskolai és egyetemi hallgatók pályázhatják meg. Ebben az évben 3 ösztöndíj kiosztására kerül sor, melyet 2 középiskolásnak (havi 7.000 din összegben) és 1 főiskolásnak/egyetemistának (havi 8.000 din összegben) osztanak ki.

A pályázók a http://www.rotarysubotica.rs/stipendije.html
oldalon található jelentkezési űrlapot kell hogy kitöltsék, és továbbítsák elektronikus formában a rcsubotica.konkursi@gmail.com email címre.
Jelentkezési határidő: 2020. március 15.

Azok a jelentkezők, akiket a bizottság az első körben kiválaszt, fel lesznek kérve, hogy az adataik hitelességét igazolják: be kell, hogy mutassák az eredeti dokumentumaikat, melyekre hivatkoztak a jelentkezésük során (az eredeti példányokat a bizottság tagjai ellenőrzik, majd azonnal visszaadják a jelentkezőknek):

• Személyi igazolvány
  • Rövid önéletrajz
  • Igazolás a főiskolára/egyetemre való beíratkozásról, azaz igazolás a következő évre való beíratkozásról (főiskolai és egyetemi hallgatók esetében)
  • Igazolás a középiskolai tanulói jogviszonyról (középiskolás diákok esetében)
  • Igazolás a főiskolai/egyetemi tanulmányi átlagról minden korábbi főiskolai/egyetemi évre (főiskolai és egyetemi hallgatók esetében)
  • Középiskolai bizonyítvány a korábbi iskolaévekből (középiskolás diákok esetében)
  • Korábbi diplomák, elismerések
  • Igazolás mindkét szülő/nevelő átlagjövedelméről

Az ösztöndíjra nem pályázhatnak:

• Abszolvensek
  • Osztályt ismétlő diákok, illetve évet ismétlő főiskolások/egyetemisták
  • 26 évnél idősebb egyének
  • Olyan személyek, akik rokoni kapcsolatban állnak a szabadkai Rotary Club tagjaival

Az ösztöndíj elbírálásának határideje 2020. március 30.

aplikacija RC stipendija 2019_20 Fakultet

aplikacija RC stipendija 2019_20 Srednja škola