09.09.2023

Plodovi humanosti 2023

Humanitarna akcija “Plodovi humanosti” u okviru manifestacije “Berbanski dani 2023”
Tradicija porodicnog okupljanja i druženja

Subotički Rotary klub je sledeći osnovna načela ovog međunarodnog udruženja koja se sastoje od pružanja humanitarne pomoći, podsticanja visokih etičkih standarda u svim profesijama i unapređenja dobre volje i mira u svetu, odlučio da, sada već tradicionalno, organizuje humanitarnu akciju “Plodovi humanosti” i obezbedi nove stipendije za najuspešnije srednjoškolce i studente iz Subotice.

I ove godine subotički Rotarijanci će na ovoj manifestaciji, tradicionalno okupiti svoju porodicu i prijatelje i zajedno sa svojim gostima, pripremati i služiti hranu i piće, a sav prihod od prodaje je namenjen u humanitarne svrhe.