Prijave za stipendiju 2023/2024 su u toku

Konkurs za dodelu stipendija za školsku 2023/24. godinu, koje dodeljuje Rotary Club Subotica

Pravo učešća imaju učenici i studenti sa prebivalistem u Subotici, koji pohađaju Fakultete, Visoke škole strukovnih studija i Srednje škole čiji je osnivač R. Srbija.

Stipendije se dodeljuju učenicima II, III,IV razreda srednjih škola, kao i studentima I, II,III,IV,V,VI godine Fakulteta i Visokih škola strukovnih studija.

Ove godine se dodeljuje 7 stipendija i to 4 za učenike Srednjih škola u iznosu od 15.000 dinara mesečno i 3 za studente Fakulteta ili Visokih škola strukovnih studija u iznosu od 24.000 dinara mesečno.

Za učešće na konkursu potrebno je popuniti prijavni formular u elektronskoj formi koji se nalazi na nasem sajtu na sledecem linku: https://www.rotarysubotica.rs/stipendije/

Rok za prijavu 26.11.2023.

Rok za objavu rezultata konkursa 15.12.2023.