23.03.2016

Rotari klub Subotica vas poziva

Na proslavu Rotari kluba Subotica, povodom obeležavanja 86 godina od čarterovanja i 18 godina od rečarterovanja kluba

Rotari klub Subotica vas poziva na proslavu povodom 86 godina od čarterovanja i 18 godina od rečarterovanja kluba
otvoreni humanitarni bal za akciju “Gift of Life” 2. aprila 2016. godine

Sa zadovoljstvom Vas pozivamo na proslavu Rotari kluba Subotica, povodom obeležavanja 86 godina od čarterovanja i 18 godina od rečarterovanja kluba, koja će ove godine predstavljati i otvoreni humanitarni bal u cilju okupljanja što većeg broja humanitaraca i ljudi otvorenog srca, a radi sakupljanja sredstava za podršku međunarodne rotarijanske akcije "Gift of Life".

Proslava je pre svega osmišljena kao lepo druženje uz bogat kluturni program u kojem će nastupiti Chick Noris Bend, E'Labinne grupa orijantalnog plesa, a gost večeri če biti i renomirani subotički pevač Dušan svilar. Goste očekuje i vredna tombola, kao i aukcija rekvizita Novaka Đokovića, Gabora Sajmajstera i umetničkih slika.

Kotizacija za prolavu iznosi 2500 din (od čega je 500 dinara namenjeno za humanitarnu akciju), i u nju je uključena svečana večera sa pićem dobrodošlice. Poziv je otvoren za sve zainteresovane, a prijava je obavezna, najkasnije do 25. marta.

Prijava se vrši e-mailom, za Rotarijance na adresu: info@rotarysubotica.rs, a za goste na: marketing@hotel.galleria.com (kontakt tel: 024/647-274).

Zvanicama je obezbeđeno 20% popusta na smeštaj u hotelu, koji je potrebno takođe najaviti.

Unapred se zahvaljujemo na dolasku i podršci!

Vreme i mesto održavanja otvorenog humanitarnog bala:

subota, 02. april 2016. god od 20 časova
Kongresni hotel “Galleria” - Balska dvorana

PROGRAM:

19:00 - Doček gostiju
20:00 - Svečani sastanak
20:15 - Muzički program, celovečernja aukcija umetničkih slika i rekvizita
21:00 - Svečana večera
21:30 - Nastup Svilar Dušana
22:00 - Izvlačenje tombole - televizor 100 cm
22:30 - Orijentalna plesna grupa "E`LABINNE"
24:00 - Završetak aukcije